Haber

Beşiktaş: James Rodriguez’le hiçbir ilgimiz olmadı

İkinci Lider Hüseyin Yücel, çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Muci’nin transferini değerlendiren Yücel, “Bir söz vardır ki, çok önemli bir yeteneği çok geç olmadan Beşiktaş’ımıza, ülkemize kazandırdık. Çok faydalı olacağını düşünüyorum. Ernest’e geldiğini söylüyorum. Ülkemize, Beşiktaş’a, hayranlıkla, katkı sağlayacağına yürekten inanıyorum.” . Seçim öncesinden beri takip ettiğimiz bir oyuncuydu. Uzun zamandır çabalıyorduk. Bir sürü talibi vardı ama onu yakalamayı başardık. Polonya Cumhurbaşkanı bile sürece dahil oldu. Değerli lidere teşekkür etmek istiyorum. Oyuncuyu almamızı kolaylaştırdı. Bize inanan hayranlarımıza selamlar. Elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz. “Yapacağız. Şu ana kadar çöp transfer ya da son durak gibi görünen Beşiktaş olmayacağımızı söyledik. Genç, gelecek vaat eden oyuncuları getireceğiz. Hata yapabiliriz, hata yapabiliriz ama biz de yapacağız” Asla yalan söylemeyeceğimizi düşünerek bu yola çıktık. Umarım bizim için en iyisi olur.” söz konusu.

Adı Beşiktaş’la anılan Rodriguez hakkında konuşan Yücel, “Bu işin ekonomik tarafı da var. Muci geldi, imzaladık. Hayalimiz yaklaşık 2-3 yıl içinde bu oyuncuyu 40-50 milyon euroya satmak” Bu şekilde devam edeceğiz.”Bu bakış açısıyla yolumuza devam edeceğiz. Sosyal medyada çok şey yazıldı. Rodriguez’in vs.’lerle hiçbir zaman bir ilgimiz olmadı. Allah korusun, böyle oyunculara kapılmayız, kişisel olarak konuşmuyorum. Taraftarlarımızın bize güvenmeye devam etmesi gerekiyor.” dedi.

Kesin hamlelerin yapıldığını belirten Yücel, “Artık yaza kaldı. Ama 2 kesin transfer yaptığımıza inanıyorum. Pazartesi gününden itibaren yaz transferiyle ilgili çalışmalara başlıyoruz. Çok ağır gidiyorlar” dedi. Samet Hoca, bu kadar ileri gitmeyin. Birlikte çalışıyoruz. Biz bir takımız ve yolumuza devam edeceğiz. “Yaz transfer döneminde de yine aynı zihniyette olacağız. İlerleyen süreçte Beşiktaş’a maddi ve manevi katkı sağlayacak genç, gelecek vaat eden oyunculara odaklanacağız. Artık emektar bir grup olmayacağız.” sözlerini dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu